KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 14797139
nr 1479 7139
Tuschteckning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, flickansikte, "Minne från Lilla Bommen", 1947. Bildmått: 28x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:33:44
9/7 17:46:28
100 kr
11/7 15:29:09